Together
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nase Alli

3 posters

Goto down

Nase Alli Empty Nase Alli

Příspěvek pro Nicitelin Thu Dec 24, 2009 3:04 pm

Tak podle meho nazoru nase alli rapidne sili a uz i na servru jsme docela znama alli ktera si nenecha vsechno libyt! Tak bych vas chtel poprosit pri nabirani novych clenu aby radeji se o tyden pockalo a poradne se ten dotycny proveril!Uz nejsme zadna mala nesehrana alli,proto musime byt opatrnejsi.Posledni dobou se objevujou poticky mezi nasi alli a mnohem silnejsima Alli jako je Claws ,Phoenix atd,ale uz kolikrat oni lezeli a my jsme si s farmili RB.
Co se mi hodne libylo tak kdyz jsem jeden den vecer vlezl na VT v 5 minutach jsem rekl ze Rano mezi 6 a 7 bude lilith pravdepodobne at co nejvic lidi vstane a pripoji se o pul 6 rano.A ono fakt rano lidi logli , lilith byl zivy a mi jsme si nabyli SC a jeste u lilitha s farmili jinou partu ktera na nej sla a da se rict ze bez nich by jsme ho nesundali ale oni byli tak hodny a prenechali nam lilitha s pul HP. )) Tak ze supr prace , i kdyz tech lidi mohlo bejt vic vetsina nas tahlo dual. Tudiz mi jsme uz schopny s farmit co koliv na servru , pouze Valakas,Antaras , Bauim Tak nane za tim nemame ale verim ze se nase Alli na nejvisi WB urco podiva,driv nebo pozdejc.

Take by to chtelo neco vymyslet jak donutit lidi chodit na forko!! Vim ze kdyz se clovek dostane ke komplu tak si chce za hrat a ne nekde procitat a psat clanky,ale kdyz si kazdy pred spusteni L2, pusti na 10 min forko tak mu to nic neudela a bude myt prehled co se tu deje!Doufam ze budete myt nervi na ty moje dlohe topici )))))))))))))))))))


Naposledy upravil Nicitelin dne Thu Dec 24, 2009 3:05 pm, celkově upraveno 1 krát

Nicitelin
1.st
1.st

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 22. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Nase Alli Empty Re: Nase Alli

Příspěvek pro Nicitelin Thu Dec 24, 2009 3:05 pm

Nicitelin napsal:Tak podle meho nazoru nase alli rapidne sili a uz i na servru jsme docela znama alli ktera si nenecha vsechno libyt! Tak bych vas chtel poprosit pri nabirani novych clenu aby radeji se o tyden pockalo a poradne se ten dotycny proveril!Uz nejsme zadna mala nesehrana alli,proto musime byt opatrnejsi.Posledni dobou se objevujou poticky mezi nasi alli a mnohem silnejsima Alli jako je Claws ,Phoenix atd,ale uz kolikrat oni lezeli a my jsme si s farmili RB.
Co se mi hodne libylo tak kdyz jsem jeden den vecer vlezl na VT v 5 minutach jsem rekl ze Rano mezi 6 a 7 bude lilith pravdepodobne at co nejvic lidi vstane a pripoji se o pul 6 rano.A ono fakt rano lidi logli , lilith byl zivy a mi jsme si nabyli SC a jeste u lilitha s farmili jinou partu ktera na nej sla a da se rict ze bez nich by jsme ho nesundali ale oni byli tak hodny a prenechali nam lilitha s pul HP. )) Tak ze supr prace , i kdyz tech lidi mohlo bejt vic vetsina nas tahlo dual. Tudiz mi jsme uz schopny s farmit co koliv na servru , pouze Valakas,Antaras , Bauim Tak nane za tim nemame ale verim ze se nase Alli na nejvisi WB urco podiva,driv nebo pozdejc.

Take by to chtelo neco vymyslet jak donutit lidi chodit na forko!! Vim ze kdyz se clovek dostane ke komplu tak si chce za hrat a ne nekde procitat a psat clanky,ale kdyz si kazdy pred spusteni L2, pusti na 10 min forko tak mu to nic neudela a bude myt prehled co se tu deje!Doufam ze budete myt nervi na ty moje dlohe topici )))))))))))))))))))

Nicitelin
1.st
1.st

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 22. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Nase Alli Empty Re: Nase Alli

Příspěvek pro Joc Thu Dec 24, 2009 11:40 pm

Proč jste leavli?
Joc
Joc
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 22. 10. 09
Age : 34
Location : Praha

https://together.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Nase Alli Empty Re: Nase Alli

Příspěvek pro treeman Fri Dec 25, 2009 1:06 am

Hm co se sváma děje přátelé?? ani dopis na rozloučenou nenapíšete a vlastně proč leave??
treeman
treeman
player
player

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 17. 11. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Nase Alli Empty Re: Nase Alli

Příspěvek pro Nicitelin Fri Dec 25, 2009 11:51 am

Taky na to cumim vcera jsem se pripojil a hned takove to veci ((

Nicitelin
1.st
1.st

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 22. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Nase Alli Empty Re: Nase Alli

Příspěvek pro Joc Fri Dec 25, 2009 2:25 pm

To je docela podpásovka, takhle beze slova.
Joc
Joc
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 22. 10. 09
Age : 34
Location : Praha

https://together.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Nase Alli Empty Re: Nase Alli

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru